POGLEDAJTE MAJSTORIJU: / Hrvat oduševio golčinom u Bundesligi

Ivo Iličević se iskazao u 14. kolu Bundeslige, povremeni hrvatski reprezentativac zabio je prvi gol na gostovanju HSV-a kod Werdera, a kasnije i upisao asistenciju.

28.11.2015.
16:30

HSV je poveo već u 3. minuti pogotkom Iličevića, a na 2-0 povisio je Michael Gregoritsch u 27. Werder je smanjio golom Anthonyja Ujaha u 62. minuti, ali u 68. ponovno pogodak za Hamburger, a strijelac je bio Nicolai Mueller na asistenciju Ive Iličevića. Ivica Olić ponovno je ostao na klupi za pričuve HSV-a. Borussia Moenchengladbach bila je pred prvim porazom u posljednjih devet kola, gubila je 1-3 od posljednjeplasiranog Hoffenheima, ali u 87. minuti Fabian Johnson donio je remi gostima.

Kod Bayerna ništa novo. Momčad iz Munchena svladala je Herthu s 2-0 pogocima Thomasa Muellera (34) i Kingsleyja Comana (41). U nedjelju Borussia Dortmund dočekuje Stuttgart, a derbi kola igraju Bayer Leverkusen i Schalke.

Bundesliga, 14. kolo: Bayern – Hertha 2-0 Hannover – Ingolstadt 4-0 Hoffenheim – Borussia Mönchengladbach 3-3 Werder – HSV 1-3 Mainz – Eintracht 2-1

Redoslijed: 1. Bayern 40 bodova, 2. Borussia Dortmund 29 (-1), 3. Wolfsburg 24 (-1), 4. Borussia Mönchengladbach 23, 5. Hertha 23, 6. HSV 21…