BLUESI NA K0LJENIMA / Pogledajte krasnu akciju i gol 'Modrićevog sina' koji je bacio Engleze u očaj i doveo 'Kraljeve' na milimetar do polufinala LP

Real je u London došao s dva gola prednosti iz prvog susreta

18.4.2023.
22:34

Nogometaši Real Madrida u utorak s Chelseajem u Londonu igraju uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka, u koju ulaze s dva gola prednosti iz prvog susreta.

VELIKA BORBA U LIGI PRVAKA /

Ovo ne izgleda dobro, Španjolci se okomili na našeg Luku nakon prvog poluvremena u Londonu: 'Chelsea ga je zasjenio, nema posjed...'

Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, a bliže pogotku bili su nogometaši engleske ekipe, no nisu uspjeli savladati sjajnog Courtoisa na golu "Kraljevskog kluba".

Promašaji iz prvog dijela osvetili su se Chelseaju u 58. minuti kada je Real poveo 1:0 i jednom nogom zakoračio u polufinale LP.

Rodrygo

Strijelac pogotka za 1:0 bio je Brazilac Rodrygo koji je pobjegao obrani Chelseaja i nakon kombinacije pogodio iz gužve u šesnaestercu.