VAR NIJE IMAO NIŠTA S TIM / Novi skandal u susjedstvu, nezadovoljstvo sve veće: Pogledajte kako je 'privilegirani' klub izjednačio u 95. minuti

U Bosni i Hercegovini još nema VAR-a i suđenje je na velikom udaru kritika jer se smatra da suci pomažu Borcu, čiji je bivši čelnik Vico Zeljković, sada predsjednik Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine

19.10.2023.
9:40
Arenasport

Banjalučki borac je na svom terenu u odgođenoj utakmici drugog kola bosanskohercegovačke Premijerlige odigrao 1:1 sa Sarajevom.

KARIJERA OTIŠLA NIZBRDO /

Zabijao je za Hajduk, a posebno je upamćen po kontroverznom jedanaestercu: Sada nije prošao na probi u Vijetnamu

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Sarajevo je povelo u 65. minuti golom bivšeg dinamovca Ajdina Hasića i to vodstvo imalo sve do pete minute sudačke nadoknade.

A u 95. minuti Borac je izjednačio, zabio je Zoran Krvžić. Nakon ubačaja golman je odbio loptu, a ona stigla do Kvržića koji je posprema u mrežu, no taj pogodak nije trebao biti priznat jer je postignut iz očiglednog zaleđa.