Pogledajte kako je prošao debi Nikole Kalinića

Nikola Kalinić dugo će pamtiti svoju prvu utakmicu za ukrajinski Dnipro.

13.8.2011.
23:52

Kalinić je ušao u 59. minuti susreta i na terenu proveo samo 23. minute. Vatreni napadač sjajno je otvorio novo poglavlje svoje karijere, u 81. minuti susreta glavom je zatresao mrežu Šahtara, no već minutu poslije zaradio je isključenje.

Gosti su na koncu slavili rezultatom 1:3, već u šestoj minuti mrežu Dnipra zatresao je Luiz Adriano, u 45. minuti vodstvo je povećao Jadson, a pet minuta poslije sve je riješio Fernandinho.

Devet minuta kasnije na teren je ušao bivši igrač Blackburna kojem je trebalo deset minuta da dobije žuti karton. Nakon što je postigao počasni pogodak, laktom je pogodio protivničkog igrača, a sudac mu je bez razmišljanja pokazao put u svlačionicu.

Napomenimo kako je Darijo Srna odigrao svih 90. minuta, dok je susret s klupe odgledao Eduardo da Silva.