ODLIČAN DERBI / Pogledajte kako je Manchester United slomio Liverpool na uzavrelom Old Traffordu. Sancho i Rashford zabili prekrasne golove

Zahvaljujući ovoj pobjedi Manchester United je došao i do prvih bodova i na ljestvici se popeo na 14. mjesto

22.8.2022.
23:12

Nogometaši Manchester Uniteda upisali su važnu i veliku pobjedu u posljednjoj utakmici trećeg kola Premiershipa protiv Liverpoola. Crveni vragovi slavili su 2:1 na prepunom i uzavrelom Old Traffordu i bila im je to prva pobjeda ove sezone, dok Redsi još čekaju na svoju.

Sancho je doveo Manchester United u vodstvo u 16. minuti susreta prekrasnim golom, a Rashford je jednako lijepim povećao na 2-0 u 53. minuti, Jedini pogodak za Liverpool je postigao Salah u 81. minuti.

LUDILO NA ULICI /

Pogledajte totalni kaos u Manchesteru uoči derbija s Liverpoolom. Navijači prosvjeduju, ruše ograde i pale baklje

Golove Uniteda pogledajte OVDJE i OVDJE.

Pogodak Salaha pogledajte OVDJE.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Manchester United je došao i do prvih bodova i na ljestvici se popeo na 14. mjesto. Liverpool koji iz prva dva kola ima dva boda nalazi se na 16. mjestu. Prvi je Arsenal sa stopostotnim učinkom u porva tri kola i devetž bodova.