MODRIĆ SHOW U MADRIDU / Pogledajte kako je naš Luka čak tri puta sjajno asistirao u prvom poluvremenu, rapsodija 'Kraljeva' protiv Levantea

Real Madrid je na svom stadionu poveo protiv Levantea u 13. minuti

12.5.2022.
22:42
Screenshot

Nogometaši Real Madrida od 13. minute vode protiv Levantea u utakmici 36. kola španjolske La Lige.

GENIJE I TOČKA /

Modrić na treningu zabio golčinu kakva se rijetko viđa, njegovi suigrači nisu mogli doći sebi kad su vidjeli majstoriju našeg Luke

Pogodak je postigao Ferland Mendy, a savršeno mu je asistirao naš Luka Modrić.

"Hrvatski maestro" je primio loptu duboko u svojoj polovici, petnaestak metara od Realovog šesnaesterca, izbacio driblingom protivničkog igrača i sjajnom dugom loptom pronašao Mendyja koji je izbio pred Levanteovog golmana i zatresao mrežu.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Real je ubrzo povećao vodstvo, u 19. minuti Karim Benzema zabija za 2:0, a 34. je Rodrygo povećao na 3:0. Asistent za treći gol bio je ponovno naš Luka Modrić koji je dobio loptu na desnoj strani šesnaesterca, prošao prema sredini i savršeno uposlio Rodryga koji zabija iz blizine.

Drugu Modrićevu asistenciju možete pogledati OVDJE.

Do kraja prvog poluvremena Real je zabio i četvrti gol. U posljednjoj, 45. minuti pogodio je Vinicus Junior, a asistent je ponovno bio Modrić.

Brazilac je rustinski pogodio nakon sjajnog duplog pasa s Modrićem, a OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.

Modrić je s ove tri asistencije stigao do brojke od 13 asistencija u svim natjecanjima za Real Madrid ove sezone.