GUSTI DIM U BEOGRADU / Grobari bacali baklje i prekinuli utakmicu, sudac poslao igrače u svlačionicu. Pogledajte kako je to izgledalo

Utakmica je prekinuta na pet minuta zbog dima koji je ometao igru

13.10.2022.
22:47
Arenasport

Partizan je u 4. kolu Konferencijske lige na domaćem terenu svladao Köln 2-0 čime se učvrstio na prvom mjestu ljestvice.

BORBA ZA PROLJEĆE U EUROPI /

Partizan srušio slavni njemački klub i približio se prolasku grupe, Villarreal uz puno muke nastavio fenomenalan niz

Inače, Partizan je uglednog bundesligaša svladao i prošlog tjedna u gostima s 1-0. Ovaj put su strijelci za beogradski sastav bili Diabate (14) u prvom te Ricardo Gomes (52) u drugom poluvremenu.

Tribine stadiona u Beogradu bile su jako dobro ispunjene, a oko 30. minute krenula je velika bakljada. Neka su pirotehnička sredstva završila u terenu i nastao je gust dim pa je utakmica morala biti prekinuta i sudac je poslao igrače u svlačionice. Susret je nastavljen nakon pet minuta.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.