Pogledajte divljački nasrtaj na srpskog reprezentativca!

Nogometaši Chelseaja teškom su mukom na svom Stamford Bridge u subotu pobijedili Stoke 1:0, a put do pobjede uvelike im je omogućio crveni karton gostujućeg igrača Ricarda Fullera u 25. minuti.

12.3.2012.
7:44

Napadač Stokea u 25. minuti je divljačkim nasrtajem odgovorio na oštriji klizeći start Branislava Ivanovića. Naime, Fuller je srpskog reprezentativca namjerno udario u predjelu genitalija, zbog čega mu je sudac pokazao izravni crveni karton.

Branič Chelseaja nastavio je susret, ali samo do kraja prvog poluvremena, nakon čega je ostao u svlačionici.

Momčad sa Stamford Bridgea na kraju je iskoristila igrača više. Pobjedu im je u 68. minuti donio Didier Drogba, kojem je to bio jubilarni 100. gol u engleskom prvenstvu.