Pogledajte Balotellijevu golčinu u velikom okršaju Brazila i Italije

Brazil i Italija remizirali su u prijateljskom susretu, završilo je 2:2, iako su Brazilci vodili s 2:0, na kraju su Azzurri bili bliže pobjedi.

22.3.2013.
9:09

Mario Balotelli je opet briljirao na velikoj sceni. U nastavku dovršio je povratak Italije u utakmicu. Prihvatio je loptu na nekih 35 metara, sam nastavio prodor te opalio "bombu" s 20ak metara koja je završila u Cesarovim rašljama.

Inače, susret je završio neriješeno 2:2. Poveli su Brazilci u 33. minuti preko Freda, a vodstvo je podebljao Oscar u 42. U drugom poluvremenu razbudili su se i uzvraćaju azzuri preko De Rossija u 54. minuti, a tri minute kasnije Balotelli postavlja konačan rezultat. Bio je kasnije u prilici donijeti pobjedu Talijanima, ali Cesar je upisao sjajnu obranu.