MAESTRO / Luka Modrić ušao s klupe i ponovno postao heroj Real Madrida: Pogledajte njegovu 'loptu s očima' za spasonosni gol protiv ljutog rivala

Real Madrid je zabio izjednačujući gol u 85. minuti kada je nakon kornera, kojega je izveo Modrić, glavom zabio Rodriguez

25.2.2023.
20:28

Nogometaši Real Madrida na svom su terenu u 23. kolu La Lige odigrali 1:1 u derbiju s Atleticom, a kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić asistirao je za jedini pogodak "Kraljevskog kluba".

POSEBNA PORUKA /

U Madridu izvješen plakat na kojem Modrić grli Crnogorca iz Atletica: 'Madrid voli Madrid'

Gosti su u 64. minuti ostali s igračem manje nakon isključenja Angela Coree, no poveli su u 78. minuti golom Jose Maria Gimeneza, koji je nakon ubačaja Antoinea Griezmanna zabio glavom.

Real je izjednačio u 85. minuti, Luka Modrić, koji je u igru ušao u 63. minuti, ubacio je iz kornera, a Alvaro Rodriguez glavom  pogodio za izjednačenje. Modrić je do kraja utakmice dobio žuti karton, zbog kojeg neće moći igrati iduće kolo protiv Betisa.

Pogodak Reala i Modrićevu asistenciju možete pogledati OVDJE.

Real Madrid je drugi s 52 bodova, utakmicu više i sedam bodova manje od vodeće Barcelone, dok je Atletico četvrti s 42 boda.