POBJEŠNJELI JOZO: / Mamićev kapitalac zaradio žuti karton u osmoj sekundi!

Hrvatska reprezentacija do 21 godine deklasirala je Estoniju rezultatom 4:0 u kvalifikacijskoj utakmici za Euro 2017. godine.

7.9.2015.
18:51
Pixsell, Duško Jaramaz

Izabranici Nenada Gračana nastavili su niz pobjeda nakon uspjeha u Koprivnici protiv Gruzije (1:0). U estonskom Tartuu Hrvatska je vodila 2:0 nakon prvog poluvremena, golove su zabili Antonio Milić (22.) i Mario Pašalić (36.). U nastavku je Pašalić opet poentirao (iz 11-erca u 66. minuti), da bi Radošević zaključio utakmicu golom deset minuta prije kraja dvoboja)

HRVATSKA U-21 STARTALA POBJEDOM: /

Milić pogodio za slavlje protiv Gruzijaca

Karton zbog laktarenja

No, dvoboj je, osim dobre igre Hrvata, obilježila i jedna bizarnost. Jozo Šimunović zaradio je žuti karton već u osmoj sekundi. Novi igrač Celtica za kojega je škotski prvak Dinamu platio čak sedam milijuna eura, na startu laktom udario Gusseva, a albanski sudac Pashaj odmah mu je pokazao žuti karton. Srećom po Hrvatsku, taj incident nije imao većeg utjecaja na igru. Gračanova momčad je u prvih 45 minuta stvorila značajnu prednost i lakoćom slavila...