POBJEDU LYONA NAD DAVLJENIKOM OBILJEŽILA MAJSTORIJA: / Pogledajte kako je Traore poput Messija razbacao protivničke braniče

Nakon šokantnog poraza od Reimsa u prošlom kolu momčad Lyona rutinski je na domaćem terenu pobjedila Strasbourg

24.8.2018.
23:00

Domaćom pobjedom Lyona nad Strasbourgom od 2-0 (1-0) u petak je započelo 3. kolo francuskog nogometnog prvenstva. Za vodstvo Lyona u 42. minuti precizan je bio Terrier, a konačnih 2-0 postavio je Traore u 64. minuti.

Fenomenalan pogodak

Lyon je sa šest bodova iz tri utakmice na četvrtom mjestu, a isti broj bodova uz utakmicu manje imaju PSG, Nimes, Dijon i Reims. Strasbourg je ostao na četiri boda i nalazi se na devetom mjestu. U subotu je na rasporedu šest utakmica 3. kola, a sastaju se: PSG - Angers, Amiens - Reims, Montpellier - St. Etienne, Nantes - Caen, Nice - Dijon i Toulouse - Nimes.

Najljepši trenutak utakmice, a potencijalno i kola koje je tek počelo bio je pogodak Bertranda Traorea za 2:0. Bivši igrač Chelseaja sjurio se prema kaznenom prostoru prateći kontranapad koji je povukao Memphis Depay i onda messijevskim slalomom slomio braniče Strasbourga za pogodak.