'SKINUTO PROKLETSTVO' / Pobjeda Dinama odjeknula i u Srbiji: 'Slavili su uz uvrede Partizanu'

Nova velika pobjeda odjeknula je i u Srbiji, u nastavku donosimo naslove s tamošnjih portala.

7.3.2024.
23:26
Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Dinama ostvarili su značajnu pobjedu u prvom ogledu osmine finala Konferencijske lige, na maksimirskom stadionu svladali su grčki PAOK 2-0 (1-0).

'IDEMO PONOVITI 1967.' /

Navijači Dinama oduševljeni: 'Ponovno dokaz zašto smo najbolji klub u ovom dijelu Europe'

Junak pobjede Plavih bio je Bruno Petković, strijelac oba pogotka, prvog je dao u 37., a drugog u 71. minuti. Ove sezone Petković je u šest utakmica Konferencijske lige postigao sedam golova.

B92 - Dinamo slavio uz uvrede Partizanu

Mozzartsport - Neuhvatljivi Petković skinuo Dinamovo prokletstvo! Živković jedini prijetio u Zagrebu.

Telegraf.rs - Dinamo nastavio živjeti europsku bajku: Zagrepčani zgazili PAOK i napravili korak ka četvrtfinalu LK

Kurir.rs - Dinamo bolji od PAOK-a uz dva gola Brune Petkovića

Mondo.rs - Dinamo Zagreb na pragu europskog četvrtfinala! Još jedna povijesna pobjeda na Maksimiru

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.