U FORMI ŽIVOTA / Pljušte reakcije na Rebićev gol Juveu, slavni komentator izvan sebe, Pioli mu se naklonio: 'Moram mu zbog toga odati priznanje'

Ante Rebić mogao bi opet dobiti izbornikov poziv

20.9.2021.
8:05

Hrvatski napadač Ante Rebić bio je strijelac za Milan u 1-1 remiju na gostovanju kod Juventusa u derbiju 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

GLEDA LI DALIĆ OVO? /

Milan uzeo bod u Torinu i poslao Juventus u zonu ispadanja, Rebić fenomenalno zabio

Rebić, koji je odigrao čitav susret za Milan, poravnao je na konačnih 1-1 u 76. minuti glavom s pet metara spustivši u mrežu korner Tonalija. Juventus je poveo na samom početku utakmice, u 4. minuti i to iz protunapada nakon kornera Milana. Morata je nakon brzog iznošenja lopte izašao sam pred Maignana i rutinski ga svladao.

Nakon što je izjednačio na 1-1, Rebić je u 83. minuti imao priliku i dovesti Milan u vodstvo, ali je pucao preko grede.

U odličnoj formi

Milan se ovim bodom poravnao na vrhu ljestvice s gradskim rivalom Interom, oba sastava imaju po 10 bodova, dok je Juventus i dalje u zoni ispadanja, 18. s dva boda.

A Rebić je formom koju je pokazao u posljednje tri utakmice sasvim sigurno stavio pritisak na izbornika Zlatka Dalića, koji ga nije pozvao na posljednje reprezentativno okupljanje. Međutim, s dvije asistencije i dva gola u posljednje tri utakmice opet se vratio u fokus te bi se lako moglo dogoditi da ga u listopadu opet vidimo u reprezentativnom dresu.

U međuvremenu, zanimljivo je bilo vidjeti reakciju slavnog komentatora Tiziana Crudelija na pogodak Hrvata.

Ali i čuti izjavu trenera Stefana Piolija:

"Rebić kombinira kvalitetu i intenzitet. Posjeduje unutarnju glad koja pomaže momčadi u teškim trenucima. Odajem mu priznanje svaki dan i svaku utakmicu. Može igrati na više pozicija i danas je pokazao kad nismo imali Ibru i Girouda na raspolaganju. On je za nas jako važan igrač. Mora nastaviti igrati ovako."