PLJUŠTE KRITIKE NA RAČUN MODRIĆA I EKIPE: / Vatreni nije odigrao baš najbolju utakmicu. Real opet kiksao, a najgore tek dolazi

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, ali nažalost nije baš najbolje

21.11.2020.
18:46

U dvoboju 10. kola Primere Villareal i Real Madrid su odigrali 1-1. Četiri dana prije presudne utakmice protiv milanskog Intera u Ligi prvaka, Real Madrid nije uspio pobijediti Villarreal.

Utakmica je počela sjajno za Kraljevski klub, Marijano Diaz je u 2. minuti postigao gol, a izjednačio je Gerard Moreno u 75. minuti iz penala. Bio je to četvrti dosuđeni penal koji su krivili igrači Reala u zadnje dvije utakmice.

Villarreal's Spanish goalkeeper Sergio Asenjo (L) blocks a shot on goal by Real Madrid's Croatian midfielder Luka Modric (R) next to Villarreal's Ecuadorian defender Pervis Estupinan (C) during the Spanish League football match between Villarreal and Real Madrid at La Ceramica stadium in Vila-real on November 21, 2020.,Image: 570227306, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, ali nažalost nije baš najbolje. Prema SofaScoreu dobio je drugu najnižu ocjenu u momčadi Reala, 6.6. Na Twitteru su navijači već počeli negodovati zbog lošeg izdanja Reala i kritike se samo gomilaju.

Vodi Real Sociedad s 20 bodova, Villareal je drugi s 19, a Real četvrti s 17 bodova.