NOVI ZGODITAK / Petar Musa zabio za Benficu, slobodni udarac je prekrasno pogodio Di Maria

Musi je ovo drugi gol u prvenstvu ove sezone, a igrao je do 87. minute. U prošloj reprezentativnoj akciji dobio je 33 minute.

16.9.2023.
23:48
Luka Stanzl/PIXSELL

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Petar Musa bio je strijelac za Benficu u 2-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Vizele u susretu 5. kola portugalskog prvenstva.

POBJEDA BENFICE /

Petar Musa je kao zlatni džoker s klupe u prvom dodiru s loptom zabio

Musa je doveo Benficu u vodstvo u 9. minuti kada je njegov udarac sa 12-ak metara pogodio domaćeg braniča, promijenio smjer i završio u mreži. Na 2-0 povisio je Di Maria iz slobodnog udarca u 39. minuti, da bi konačni rezultat postavio Samu iz kaznenog udarca u 70. minuti.

Musi je ovo drugi gol u prvenstvu ove sezone, a igrao je do 87. minute.

Benfica je druga na ljestvici sa 12 bodova, jednim manje od vodećeg Porta, dok je Vizela 13. s četiri boda.