POTPUNA DOMINACIJA / Razigrana Atalanta, pet različitih strijelaca za 'skok' na peto mjesto: Pašalić ušao i odmah asistirao

Atalanta je ovom pobjedom napredovala na peto mjesto sa 33 boda, dok je Frosinone na 15. poziciji sa 19 bodova, dva više od zone ispadanja.

15.1.2024.
23:14

U 20. kolu Serije A Atalanta je na domaćem terenu nadigrala Frosinone sa 5-0 te nastavila 'lov' na Fiorentinu koja trenutno drži četvrto i posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka iduće sezone.

FIFA 'THE BEST' /

Trenira dvojicu Vatrenih, a sada je proglašen najboljim na svijetu: Modrić pogodio dva od tri dobitnika

Koliko je Atalanta bila razigrana govori podatak da je pet golova zabilo pet različitih strijelaca.

Utakmica je bila riješena već u 15. minuti kada je rezultat bio 3:0. Zabijali su Teun Koopmeiners u osmoj minuti s bijele točke, Ederson u 13. minuti te Charles De Ketelaere dvije minut kasnije.

Pred kraj utakmice u strijelce su se upisali Davide Zappacosta (83) i Emil Holm (90).

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je ušao u igru u 81. minuti, a dvije minute kasnije je asistirao Zappacosti za 4-0.

Na vrhu je Inter sa 51 bodom, pet više od Juventusa kojeg sutra očekuje domaći ogled protiv Sassuola.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.