PAYET BRUTALNIM DRIBLINGOM OZLIJEDIO PROTIVNIČKOG GOLMANA: / Zbog jednog poteza Oukidju su iznijeli s terena

Nažalost, vratar Strasbourga ozlijedio je koljeno

17.1.2018.
10:23
Screenshot

Marseille je jučer na svom terenu sa 2-0 pobijedio Strasbourg, a golove su zabili N'Jie i Dimitri Payet. Gosti su se pokazali kao zahtjevana protivnik, prvo je poluvrijeme završilo bez golova, a zatim je Germain u 72. minuti promašio kazneni udarac.

No da stvarni sjednu na svoje mjesto pobrinuo se N'Jie golom u 79. minuti, a konačan rezultat postavio je Dimitri Payet i to na uistinu poseban način. U 87. minuti izbio je sam pred protivničkog vratara Oukidju, prevario ga odličnim lažnjakom te zaobišao i lagano poentirao.

Nažalost, Oukdija je ozlijedio koljeno te je morao biti iznijet s terena na nosilima. Stvarno okrutan potez Francuza!