Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BIJESNI ZBOG PORAZA /

Kaos nakon derbija u Srbiji: Trener Partizana u posjekotinama, navijači razbili svlačionice

Već dulje traje nezadovoljstvo navijača Partizana upravom kluba i lošim rezultatima

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Partizan je u ponedjeljak na svome terenu doživio debakl u derbiju protiv Crvene Zvezde. Gosti su slavili s velikih 4-0 i time došli do najveće pobjede od 1998. Loše su to podnijeli navijači Partizana koji su svoj bijes iskalili na treneru Aleksandru Stanojević.

Trener Parnog vajka izašao je pred medije s flasterima na glavi, jedan iznad obrve, a drugi preko nosa. Navodno je dobio lakše ozljede od navijača kad su udarili staklo koje je posjeklo trenera na dva mjesta. Osim toga od bijesa navijača stradale su i svlačionice koje su na izlazu s istoka demolirane.

Već dulje traje nezadovoljstvo navijača Partizana upravom kluba i lošim rezultatima. Već je više puta poručeno s tribina treneru da napusti klub, a ista situacija dogodila se i za vrijeme derbija.

POGLEDAJTE VIDEO: Sandrino Starčević otkrio zašto su laktovi najopasnije oružje

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike