GRBIĆ BRANIO U ENGLESKOJ / PAOK u dvije minute okrenuo rezultat, nastavlja se Kovačeva muka

Pregled događanja u europskog nogometu

25.2.2024.
18:11
VASILIS VERVERIDES/MOTION TEAM

U prvom nedjeljnom susretu 23. kola njemačke Bundeslige nije bilo pobjednika, 2-2 su u Frankfurtu odigrali Eintracht i Wolfsburg, sastav kojeg vodi hrvatski strateg Niko Kovač.

PRVA REAKCIJA /

Jakirović otkrio zašto je Brodić pucao penal: 'Tko ima devet života, ja?'

Dva puta je Wolfsburg vodio, ali nije uspio pobijediti. Bila je ovo osma ligaška utakmica u nizu Wolfsburga bez pobjede. U tom je razdoblju Kovačeva momčad ostvarila šest remija i dva poraza.

PAOK, dinamov suparnik u Europi, u doslovno dvije minute je okrenuo rezultat u svoju korist protiv Panetolikosa. Gosti su nakon vodstva domaćih, zabijali pogotke u 72. i 73. minuti. U 90. minuti su potvrdili pobjedu od 3:1.

Hrvatski vratar Dominik Kotarski nije čuvao mrežu PAOK-a u ovom susretu.

U susretu 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Wolverhampton Wanderersi su pobijedili Sheffield United sa 1-0 ostvarivši drugu pobjedu u nizu, te treću u zadnja četiri kola.

S druge strane "fenjeraš" Sheffield United je upisao četvrti poraza u zadnjih pet kola, a Ivo Grbić svih je 90 minuta branio za goste.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.