PAO JEDAN OD NAJLJEPŠIH POGODAKA OVE SEZONE U SERIE A: / Atalanta primila golčinu s 30 metara, Pašalić i ekipa mogli su samo gledati

22.4.2021.
21:26

Nogometaši Rome i Atalante u susretu su 32. kola talijanskog prvenstva igrali 1-1 (0-1).

Gosti iz Bergama mogli su pobjedom u Rimu skočiti na drugo mjesto ljestvice te su dominirali tijekom prve tri četvrtine dvoboja protiv oslabljene Rome, no od brojnih prilika iskoristili su samo jednu kada je Malinovski u 26. minuti preciznim šutom svladao Lopeza.

U 68. minuti Atalanta je ostala s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Gosens, a sedam minuta potom Roma je stigla do poravnanja i to iz svog prvog udarca u okvir gola. Sa 30 metara je pucao Cristante i iznenadio Gollinija. Fantastičan gol Crsitantea pogledajte OVDJE.

Foto Alfredo Falcone - LaPresse 22/04/2021 Roma ( Italia) Sport Calcio Roma - Atalanta Campionato di Calcio Serie A Tim 2020 2021 - Stadio Olimpico di Roma Nella foto:roger ibanez e mario pasalic

Photo Alfredo Falcone - LaPresse 22/04/2021 Roma (Italy) Sport Soccer Roma - Atalanta Italian Football Championship League A Tim 2020 2021 - Olimpico Stadium of Roma In the pic:roger ibanez and mario pasalic,Image: 607283973, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except China, France, and Italy ***, Model Release: no, Credit line: Profimedia

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 59. minute kada je zamijenio Malinovskog.

Atalanta je tako sotala četvrta sa 65 bodova, koliko ima i treći Juventus, a bod više ima drugi Milan, dok je Roma ostala sedma sa 55 bodova. Na čelu je Inter sa 76 bodova.