PRIJATELJSKA UTAKMICA / Ozbiljna postava Hajduka jedva svladala četvrtoligaša: Domaćina je dijelilo deset minuta od velike senzacije

Nogometaši Mislava Karoglana su u konačnici slavili protiv četvrtoligaša, no teže od očekivanog

27.9.2022.
17:49
hajduk.hr

Nakon što su u petak slavili protiv Uranije, nogometaši Hajduka su danas odigrali još jednu prijateljsku utakmicu. Bili su gost Neretvancu iz Opuzena koji je proslavio svojih 90 godina postojanja i umalo pobjedio aktualnog osvajača kupa.

pape, dida i brat /

Najnoviji izdanak velike splitske nogometne dinastije postao najmlađi debitant u povijesti Hajduka

Teže od očekivanog

Nogometaši Mislava Karoglana su u konačnici slavili protiv četvrtoligaša, no teže od očekivanog. Iako je Hajduk izašao u dosta ozbiljnom sastavu domaćini su došli u vodstvo u 34. minuti kada je Vučković iskoristio grešku Vuškovića i svladao Sentića za 1-0. Ipak Bijeli su u zadnjih 10-tak minuta uspjeli okrenuti susret, Jemo i Duić su postigli pogotke, a Hajduk je upisao pobjedu rezultatom 2-1.

Za Hajduk je u početnom sastavu bilo osam igrača koji nastupaju za prvu ekipu: Sentić, Vuković, Borevković, Fossati, Kalik, Šarić, Krovinović, Lovrencsics, Prpić, Vušković i Sahiti.