OVU UTAKMICU SIGURNO NIKAD NEĆE ZABORAVITI: / Kineskinja zabila devet golova za reprezentaciju u 34 minute

Nevjerojatan nogometni pothvat postigla je jedna kineska nogometašica i njima zapanjila svijet

23.8.2018.
21:15

Wang Shanshan dobila je priliku zaigrati za svoju momčad tek u drugom poluvremenu, no i tih 45 minuta bilo joj je dovoljno da postane jedna od spominjanijih nogometaša/ica na svijetu ovih dana, a nismo sigurni ni da bi joj, da je to napravila negdje u Europi, mogli konkurirati ni najbolji nogometaši.

Nevjerojatan učinak

Naime, Kineskinji je trebalo samo 34 minute za trostruki hattrick u jednoj utakmici! Uspjela je zabiti čak devet golova u utakmici protiv Tadžikistana na Igrama Azije, a utakmica je na kraju završila s čak 16-0.

Shanshan je redom zabijala u 64., 73., 81., 83., 87., 88., 91., 92. i 93. minuti i tako ušla u povijest Igara. Morali bismo se zakopati duboko u nogometne statistike da pronađeno kada je netko uspio napraviti to što je ona napravila, na iole ozbiljnoj razini nogometa.