OVO MOŽE SAMO ZLATAN! / Čudesni Šveđanin prvo izjednačio nevjerojatnom golčinom pa zabio za pobjedu u debiju za LA Galaxy

Nevjerojatan nastup Šveđanina u prvom nastupu nakon odlaska iz Manchester Uniteda

31.3.2018.
23:01
Screenshot TWitter

Zlatan Ibrahimović debitirao je za novi klub LA Galaxy u gradskom derbiju protiv Los Angeles FC-a te odmah zabio gol. I to ne bilo kakav gol. Golčinu i pol. Šveđanin je ušao u igru u 71. minuti, a samo šest minuta kasnije zabio za izjednačenje 3:3 kada je iz velike udaljenosti sjajnim udarcem prebacio golmana. A kasnije i za pobjedu svojeg kluba od 4:3 u sudačkoj nadoknadi!

Gosti su vodili 0-3 golovima Vele (5', 26') i autogolom Steresa (48'), ali onda je uslijedio veliki preokret. Prvo je Lletget smanjio na 1-3, Pontius u 73. je zabio još jedan gol, a onda je na scenu stupio Ibrahimović. Filmska priča za Zlatana koji je praktički bez treninga s novim suigračima ispisao povijest MLS-a.