'Ovakva euforija u Zagrebu je bila samo uoči Engleske!'

'Interes za uzvratnu utakmicu s Turcima nadilazi sva očekivanja.

13.11.2011.
14:21
VOYO logo

Dok razočarani turski navijači masovno otkazuju aranžmane za zagrebačku utakmicu, Hrvati opet stoje u redovima za ulaznice hrvatske reprezentacije.

Nikša Martinac iz HNS-a kazao je kako je već u poluvremenu istanbulske utakmice rapidno porasla internetska prodaja ulaznica za uzvratni sraz (utorak, 20.05 sati) te kako ih je do subote već prodano više od 20.000!

http://www.youtube-nocookie.com/v/cQvMTaNOzkI?version=3&hl=hr_HR&rel=0 "Interes nadilazi očekivanja. Ovakva navijačka euforija može se usporediti samo s onom kakva je u Zagrebu vladala uoči utakmica s Englezima", kazao je Martinac. U subotu je maksimirski stadion obišao ticketing manager Turskoga nogometnoga saveza i sa žalošću konstatirao da će u Maksimir doći najviše 500-tinjak navijača njihove reprezentacije (i ta brojka bila bi uspjeh), umjesto planiranih 3800, za koje je bila rezervirana cijela južna tribina.

http://www.dailymotion.com/swf/video/xma5va?hideInfos=1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Maksimirski stadion, dakle, neće biti rasprodan i krcat kao u Dinamovim utakmicama pretkola Lige prvaka, ali Vatrene će ipak bodriti najmanje tridesetak tisuća navijača. Bit će to veličanstven pozdrav preporođenim i rehabilitiranim nacionalnim herojima na kraju iscrpljujućih kvalifikacija za EURO, kakav se na ovome stadionu ne pamti još od pobjede nad Šveđanima u jesen 2005. godine kada je reprezentacija osigurala nastup na SP-u.

Zagrebački uzvrat sudit će jedan od najboljih mladih europskih sudaca, Portugalac Pedro Proenca (41), koji je nedavno već bio u Zagrebu, sjajno odsudivši prvu utakmicu pretkola Lige prvaka Dinamo - Malmö (4:1).

U Ligi prvaka već je sudio 13 utakmica.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ulaznice za maksimirski uzvrat između Hrvatske i Turske (utorak, 20.05) prodaju se jako dobro te ih je do subote 'nestalo' oko 20.000. Karte se ne prodaju na maksimirskom stadionu, nego na blagajnama KK Cibona u zagrebačkoj Savskoj ulici, svaki dan od 12 do 18 sati.

Također, mogu se kupiti i u 24 poslovnice Tisak Media centra širom Hrvatske te putem interneta, na adresi www.ulaznice.hr (plaća se isključivo kreditnim karticama i više nema dostave, nego se ulaznice preuzimaju na Ciboninim blagajnama).

Više o temi: specijal-201102150360004-Hrvatska nogometna reprezentacija

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
KOMENTAR NET.HR-A /

Dan D(erbija) donio je dva potopa. Je li troboj za titulu postao dvoboj?