SUPERTALENT / Ovaj dečko je nezaustavljiv: Pogledajte kakvu je golčinu zabio mladi igrač Dinama na posudbi u Zrinjskom

Janković od ovoga ljeta igra za Zrinjski na posudbi iz Dinama

5.8.2022.
13:00

Nogometni prvak Bosne i Hercegovine Zrinjski je u Mostaru pobijedio Tobol s 1-0, a pogodak odluke zabio je hrvatski ofenzivac Niko Janković (20) u 76. minuti.

'ISTINA JE, VIŠE NIJE S NAMA' /

Sjajna vijest za Dinamo: Ludogorec uoči uzvratne utakmice u Maksimiru ostao bez jako važnog igrača

Mladi veznjak zagrebačkog Dinama koji je na posudbi u Mostaru fantastično je pogodio izravno iz kornera, a njegov gol možete pogledati OVDJE.

Niko Janković

Supertalentirani Janković je u Zrinjski, kojega vodi hrvatski trener Sergej Jakirović, stigao ovoga ljeta i odmah "eksplodirao". Odigrao je 12 utakmica, zabio pet golova i tri puta asistirao, a sezona je tek počela i može se očekivati kako će se ubrzo vratiti na Maksimir i dobiti pravu priliku u dresu Modrih.

Jakirovićevu ekipu protiv Tobola branio je Josip Čondrić, Mario Tičinović i Marin Magdić su igrali cijeli susret, Mario Ćuže je igrao do 60. minute, a Janković do 87. dok su Karlo Kamenar i Frane Maglica ušli u igru u 60. minuti. Nikola Mandić je zaigrao posljednje tri minute.