AJOJ / Ova snimka Dominika Livakovića će zadati glavobolje Zlatku Daliću: Pojavio se potencijalno ogroman problem za Vatrene

Dominik Livaković je u posljednjoj utakmici Fenerbahčea nakon 440 minuta u turskom prvenstvu primio gol

23.10.2023.
19:14

U susretu devetog kola turskog nogometnog prvenstva Fenerbahče je u nedjelju pobijedio Hatayaspor sa 4-2 upisavši i devet pobjedu u prvenstvu ove sezone.

NAKON DVAJU PORAZA /

HNS se sastao zbog Zlatka Dalića, poznata je odluka o izborniku

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Za Fener je branio prvi golman hrvatske reprezentacije Dominik Livaković koji je nakon 440 minuta u turskom prvenstvu primio gol.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

A nakon utakmice osvanula je vrlo zabrinjavajuće snimka. Tuski novinar objavio je snimku Livakovića nakko priolazi kroz mix zonu zamotane desne noge.

Njegova potencijalna ozljeda vrlo je loša vijest za Vatrene koje očekuju posljednje dvije (i ključne) utakmice u kvalifikacijama za Euro protiv  Latvije u Rigi 18. studenog i Armenije u Zagrebu.