Otpisani Vatreni natjerao Bilića na razmišljanje

27.8.2011.
19:44

Hrvatski reprezentativac otvorio je golijadu u Hamburgu pogotkom u 11. minuti s bijele točke, međutim gosti iz Kölna uspjeli su napraviti preokret i pogocima Chihija i Novakovića došli do vodstva od 2:1.

Ipak, domaćini se nisu predavali i u samo tri minute nastavka preko Rajkovića i Sona došli su do novog vodstva od 3:2 koje su držali sve do 84. minute. I dok su njihovi navijači već ponadali da bi mogli upisati prva tri boda u sezoni, gosti su zabili dva nova pogotka.

Prvo je Clemens u 84. minuti izjednačio na 3:3, a pobjedu gostima u 88. minuti donio je McKenna. Petrićev klub tako je nastavio seriju loših rezultata te su nakon četiri kola na samo jednom osvojenom bodu.

Bayern je nakon poraza u prvom kolu upisao i treću pobjedu u nizu. Ovog puta bili su uspješni u Kaiserslauternu gdje su slavili sa 3:0. Sva tri gola zabio je Mario Gomez. Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić utakmicu je odgledao s klupe.

Hrvoje Čale debitirao je za Wolfsburg u porazu 3:0 kod Freiburg. Potencijalni reprezentativac u igru je ušao u 64. minuti kad je utakmica već bila odlučena. Mario Mandžukić odigrao je svih 90 minuta, dok je Srđan Lakić igrao drugih 45 minuta.

U preostale dvije utakmice Werder je slavio kod Hoffenheima 2:1, a Nürnberg je kao domaćin pobijedio Augsburg 1:0.