JESTE LI SVJESNI ŠTO JE REBIĆ NAPRAVIO NA ANFIELDU? / Otkako je Lige prvaka Liverpool ovo nije doživio

Redsima se to nikada dos ada nije dogodilo

15.9.2021.
22:14

Hrvatski nogometaš Ante Rebić zabio je gol za 1:1 u prvom kolu grune faze Lige prvaka u kojoj njegov Milan gostuje na Anfieldu kod Liverpoola.

ŠTO ĆE SAD DALIĆ? /

Pogledajte kako je Rebić zabio Liverpoolu pa namjestio za veliki preokret na Anfieldu

Domaćin je poveo autogolom Tomorija u devetoj minuti. Potom je Salah pet minuta kasnije promašio s bijele točke, da bi Rebić pri kraju prvog poluvremena, u 42. minuti, zabio nakon asistencije Rafaela Leaoa. Također, samo par minuta kasnije namjestio je vodeći gol za Milan, kojeg je postigao Diaz.

Milan je tako postao prva gostujuća momčad u cijeloj povijesti Uefine Lige prvaka koja je na Anfieldu zabila dva gola u dvije minute (110 sekundi).

Također, Rebić je prekinuo najdužu Milanovu sušu u Ligi prvaka. Zadnji put su Rossoneri zabili u ožujku 2014. protiv Atletico Madrida. Kaka je bio strijelac.