OSVANUO VIDEO I URNEBESAN KOMENTAR O MODRIĆU I RIBERYJU: / Luka natjerao Francuza da zapleše break dance

Luka je oštro ušao s leđa Ribéryju u namjeri da mu izbije loptu, ali...

26.4.2018.
15:53
Screenshot

Na društvenim mrežama osvanuo je video jednog duela Francka Ribéryja i našeg Luke Modrića u jučerašnjoj prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka između Bayerna i Reala na Allianz Areni (2-1 za Kraljeve).

PORAZGOVARALI SMO S ĆIROM O SPEKTAKLU NA ALLIANZ ARENI: ‘Realovcima toplo preporučam da se dobro zamisle i zapitaju neke stvari’

Jedan nogometni fan malo se našalio sa viđenom situacijom u Münchenu. Naime, Luka je oštro ušao s leđa Ribéryju u namjeri da mu izbije loptu, ali je zahvatio po nogama Francuza i poslao ga na travu.

Ribéry je pokošen pao na travnjak i malo se zavrtio na leđima, držeći se za lijevu nogu....

GRAČAN ZA NET.HR O REALU, BAYERNU, ČUDESNOM LIVERPOOLU I OSPORAVANOM

"Sjećate se break dancea? Franck Ribéry se sjeća i dao nam je dašak tog plesa nakon ovog starta Luke Modrića".

Vrijedi spomenuti kako je Real ovom pobjedom u gostima napravio veliki korak ka trećem uzastopnom finalu. Jedini pogodak za Bayern zabio je Joshua Kimmich (28), dok su strijelci za Real bili Marcelo (44) i Marco Asensio (57). Luka Modrić je odigrao svih 90 minuta, dok je Mateo Kovačić ušao u igru u 83. minuti za Kraljeve.