MOGAO BI IM ISPUNITI 'ŽELJU' / Osijek se izblamirao, a navijači poludjeli. Vjerojatno ste propustili ove ružne uzvike Bjelici i igračima

Osijek je senzacionalno ispao od kazahstanskog Kizilžara

28.7.2022.
22:44

Nogometaši Osijeka nisu se uspjeli plasirati u 3. pretkolo Konferencijske lige nakon što su u uzvratnom susretu 2. pretkola izgubili na svom terenu od kazahstanskog Kizilžara sa 0-2 (0-0) te tako ispustio prednost od 2-1 koju je stvorio u prvoj utakmici.

BOLJE DA SE ZOVU NERADNIČKI /

Čuda se ipak ponavljaju! Srbima se dogodio hajdučki scenarij s Gzirom, pogledajte ovu sramotu Radničkog

Golove za goste postigli su Giorgi Ivaniadze u 61. i Moussa Kone u 71. minuti.

Osječani su u prvom poluvremenu bili mnogobolji suparnik, u više navrata prijetili su gostujućem vrataru Lobancevu, najkonkretniji su bili Brlek u 12. i Lovrić u 18. minuti. Vrlo je aktivan bio Mierez koji je kao najistureniji napadač konstantno "maltretirao" obrambene igrače Kizilžara.

Ipak, Osječanima ništa neće značiti nešto bolja igra u prvom dijelu. Osijek je bio veliki favorit te se ispadanje od Kizilžara može okarakterizirati sramotnim. Momčad Nenada Bjelice tako drugu godinu za redom ispada u kvalifikacijama za europska natjecanja.

Ružni uzvici navijača

A Osječanima nije pomogao ni prepuni Gradski vrt. Navijači su došli navijati te su se nadali velikom slavlju nakon 90 minuta, no na kraju su se razočarali. U jednom trenutku su potpuno izgubili živce te su krenuli vrijeđati igrače, ali i trenera Bjelicu.

Nenad Bjelica

U 87. minuti susreta čuli su se prvi ružni povici s tribina. Navijači u Gradskom vrtu derali su se: "Igrajte p*deri", da bi se koju minutu kasnije, točnije u 93. minuti, okomili na trenera i vikali: "Bjelica odlazi!"

Tko zna, možda im se želja i ispuni, pogotovo nakon ovako šokantnog ispadanja iz Europe.