OSIJEK ODIGRAO DVOSATNU UTAKMICU S PRVAKOM RUMUNJSKE U PAKLENIM UVJETIMA: / Na web siteu briljirali u 'prijenosu'

'Na ovakvoj vrućini (doslovno nigdje nema hladovine) i tehnika slabije funkcionira, pa je teško bilo 'uhvatiti' signal za naš tekstualni prijenos,

26.6.2019.
22:45
Dubravka Petric/PIXSELL

Nogometaši Osijeka u srijedu su u uzavrelom austrijskom Leobenu dva sata igračli protiv Cluja prijateljsku utakmicu i na kraju izgubili 1:2. Hrvatski klub i prvak Rumunjske u dogovoru su odigrali dva poluvremena po 60 minuta načak 34 Celzijeva stupnja. Poznato je kako je Europu pogodio toplinski val koji će se zadržati nekoliko dana, a koji će kod nas svoj vrhunac imati tijekom četvrtka, kad će se nerijetko temperature penjati iznad 35 stupnjeva, očekuje se prema prognozama i najavama temperatura od 35 do 38 stupnjeva.

OSIJEK SE POHVALIO NOVIM NAPADAČEM: /

Načinom na koji su ga predstavili legenda s fotke neće biti presretna

Što se tiče same utakmice, Cluj je poveo iz prvog udarca na gol u 17. minuti. Omrani je s lijeve strane ušao u kazneni prostor, potom odigrao povratnu loptu u sredinu za Đokovića koji je pucao, a lopta je zakačila Gutierija. Golman Malenica ju je uspio tek skrenuti do lijeve stative, od koje je lopta završila u mreži.

"Na ovakvoj vrućini (doslovno nigdje nema hladovine) i tehnika slabije funkcionira, pa je teško bilo "uhvatiti" signal za naš tekstualni prijenos, no nadamo se kako nam to više neće biti prepreka...", izvijestili su šaljivo na web siteu Osijeka na kojem se mogao pratiti tekstualni prijenos utakmice. Inače, Osijek i Cluj zaigrali su u sljedećim sastavima:

Osijek: Malenica Gutieri, Majstorović, Šutalo, Šorša, Žaper, Jugović, Pilj, Talys, Bočkaj i Marić; Cluj: Vatca, Vinicius, Muresan, Sušić, Camora, Hoban, Culio, Djoković, Costache, Deac i Omrani.