OSIJEK NEOČEKIVANO KIKSAO NA SVOM TERENU: / Cibalia nosi bod iz Gradskog vrta, Barišić promašio jedanaesterac

Osijek je u 16. kolu Prve HNL na svom terenu ugostio Cibaliju i odigrao tek 1-1 u utakmici u kojoj su promašili jedanaesterac.

18.11.2017.
16:59
PIXSELL

U utakmici 16. kola Prve HNL Osijek i Cibalia su igrali 1-1 (0-0).

Borna Barišić imao je priliku dovesti Osijek u vodstvo u 46. minuti, ali je propustio realizirati najstrožu kaznu. Njegov udarac obranio je odlični vratar Šubarić. Osječani su ipak stigli do vodstva u 74. minuti. Bočkaj je odlično nabacio uz kornera, a Marić je glavom loptu poslao u mrežu.

No slavlje Osječana trajalo je manje od minute jer gosti su nakon svega pet, šest dodavanja nakon kretanja s centra stigli do izjednačujućeg gola, a strijelac je bio Kordić.

Susret se igrao na stadionu Gradski vrt, a pred 1.500 gledatelja sudio je Bebek iz Rijeke.

Drugi Osijek sada ima 28 bodova, devet manje uz utakmicu više od vodećeg Dinama, a tri više uz također utakmicu više od treće Rijeke i četvrtog Hajduka, dok je Cibalia stigla na osmo mjesto sa 14 bodova, jednim više uz utakmicu više od devete Istre 1961.