OLMO POSLAO PORUKU MODRIMA NAKON ISPADANJA IZ LIGE PRVAKA: / Zbog ovakvih riječi Španjolac je svima koji vole Dinamo prirastao srcu

Mađarski prvak je tako uzvratio Dinamu za prošlosezonski poraz

17.9.2020.
7:53
Igor Kralj/PIXSELL

Nogometaši zagrebačkog Dinama ove sezone neće igrati u Ligi prvaka nakon što su u trećem pretkolu izgubili u Budimpešti od mađarskog prvaka Ferencvaroša s 1-2. Svoj europski put "Modri" će nastaviti u završnom kolu kvalifikacija Europske lige.

MAMIĆEV DINAMO IMA VELIKI PROBLEM: /

Na stranu poraz od Ferencvarosa i ispadanje, brine jedna druga, puno ozbiljnija stvar

Premda je bio dojam kako je Dinamo kvalitetnija momčad, dalje idu Mađari koji su iskoristili sve 'poklone' suparničke obrane. Domaćin je poveo već u 80. sekundi utakmice golom Gerga Lovrencsicsa, no u Dinamo je izjednačio u 23. minuti nakon autogola bivšeg igrača Lokomotive Myrta Uzunija. Ferencvaroš je stigao do nove prednosti u 65. minuti golom Uzunija koji se tako iskupio za autogol.

Mađarski prvak je tako uzvratio Dinamu za prošlosezonski poraz, također u 3. pretkolu Lige prvaka. Dodajmo i kako su "Modri" prvi put u svojoj povijesti u Europi ispali od nekog mađarskog kluba. Do večerašnjeg ogleda sedam puta su igrali protiv Mađara i svih sedam puta prošli dalje. Tri puta su izbacili MTK, dva puta Ferencvaros, a po jednom ZTE i Gyor.

Vrlo vjerojatno se to ne bi dogodilo da je kojim slučajem na terenu bio čovjek koji je lani briljirao u Dinamovom dresu - Dani Olmo. Upravo se Španjolac nakon ispadanja Modrih oglasio na Instagramu te je poslao podršku svom bivšem klubu.

"U dobrom i u lošem... UVIJEK (plavo srce)", napisao je Olmo, koji je prošle zime prešao u Leipzig.