GOTOVO JE / Solskjaer više nije trener Manchester Uniteda, klub potvrdio tko dolazi na njegovo mjesto

Stigla je službena potvrda

21.11.2021.
11:50

Ole Gunnar Solskjaer više nije trener Manchester Uniteda, potvrdio je klub. Norveški stručnjak i klupska legenda tako je postao bivši nakon što se nastavio loš niz Manchester Uniteda u Premier ligi.

POMRAČENJE UMA /

Pogledajte kako je frustirani Ronaldo usred utakmice krenuo cipelariti protivničkog igrača

U subotu je izgubio na gostovanju kod Watforda s uvjerljivih 1-4 (0-2). Iako je De Gea obranio čak dva pokušaja Sarra s bijele točke kod rezultata 0-0, Watford je do poluvremena poveo sa 2-0 pogocima Kinga (28) i upravo Sarra (44). Početkom nastavka nadu Unitedu vratio je Van de Beek (50), ali nakon što je Maguire u 69. minuti isključen gosti više nisu mogli do preokreta. Štoviše, u sudačkoj nadoknadi su Koao Pedro (90+2) i Dennis (90+5) povisili na konačnih 4-1.

Carrick i Fletcher preuzimaju

Kao prvi favorit za klupu Crvenih vragova spominje se Zinedine Zidane, a privremeno će vođenje momčadi preuzeti dvije legende - bivši kapetan Manchetera Michael Carrick i njegov nekadašnji suigrač u veznom redu Darren Fletcher.

U klub je 48-godišnji Norvežanin došao 2018. godine iz Moldea, a podsjetimo kako je Solksjaer uspješne godine kao igrač u Man. Unitedu proveo od 1996. do 2007. No, kao trener je bio bitno neuspješniji te nije osvojio ni jedan trofej, a kao najveći uspjeh ostaje mu drugo mjesto u Premier ligi prošle sezone.