LOV NA SKUPINU KL /

Ohrabrujuće vijesti za Hajduk: AEK u Armeniji doživio ozbiljan poraz, zabio mu i golman

6.8.2024.
20:10
Marko Lukunic/PIXSELL

Hajduk je u lovu na natjecanje po skupinama Konferencijske lige. Nakon prolaska HB Torshavna (Farski otoci) Bijeli će u trećem pretkolu igrati protiv slovačkog Ružomberoka, a ždrijeb u Nyonu odredio je da bi ih u slučaju prolaska, kao zadnja prepreka čekao pobjednik susreta Noah - AEK.

KONFERENCIJSKA LIGA /

Ždrijeb play-offa: Hajduk dobio teškog protivnika, Osijek dobro prošao

Odigrana je prva utakmica u kojoj su armenski domaćini slavili 3-1. Poveli su Grci golom Garcije u 22., smanjio je Pinson u 34., a na 2-1 povisio je golman Ognjen Čančarević u 67. minuti utakmice i to izravno nakon ispucavanja iz svog šesnaesterca. Konačan rezultat postavio je Gregorio u u osmoj minuti nadoknade.

Vida je igrao cijeli susreta za goste, a Ljubičić izašao u 68. minuti. Uzvaratna utakmica u Grčkoj na rasporedu je 15. kolovoza.