OD HEROJA DO TRAGIČARA: / Marokanski napadač mogao je biti junak Malage, ali Athletic Bilbao je ipak slavio

Youssef En-Nesyri u 13. minuti dovodi Malagu u vodstvo

25.2.2018.
19:14
Screenshot Youtube

Posljednjeplasirana Málaga opet nija imala sreće, dogodili im se isto kao i u prošlom kolu kada su protiv Valencije poveli i na kraju izgubili 1-2. A u nedjelu u 25. kolu španjolskog prvenstva Malaga je u gostima kod Athletic Bilbaoa povela u 13. minuti, da bi na kraju izgubila 1-2, a ni penal nije uspjela realizirati.

[VIDEO] RAPSODIJA NA CAMP NOU: Barcelona je do vrha napunila mrežu Girone, Coutinho zabio golčinu

Marokanski napadač Youssef En-Nesyri u 13. minuti dovodi Malagu u vodstvo. No, do poluvremena Athletic Bilbao radi preokret, a strijelci su bili Susaeta (17) i San José (44). U 61. minuti Youssef En-Nesyri ima priliku postati junakom, mogao je poravnati iz penala. No, njegov udarac obranio je golman, a u 84. je dobio crveni karton, i umjesto junaka postao je tragičar.

Večeras se sastaju Valencia - Real Sociedad, te Sevilla - Atletico Madrid.

REZULTATI: Villarreal - Getafe 1:0 (Ünal 3) Athletic Bilbao - Malaga 2:1 (Susaeta 17, San José 44/ En-Nesyri 13)