NOVO POGLAVLJE U KARIJERI: / Alen Halilović debitirao u Primeri

U drugoj utakmici 2. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad i Sporting Gijon odigrali su utakmicu bez pogodaka, u kojoj je za goste debitirao hrvatski reprezentativac Alen Halilović.

29.8.2015.
21:09
PIXSELL, Igor Kralj

je ušao u igru u 56. minuti zamijenivši Carmonu. Igrač Barcelone koji je na jednogodišnjoj posudbi u Gijonu bio je aktivan, ali nije uspio pokrenuti akciju kojom bi njegova momčad stigla do pogotka na gostovanju u San Sebastianu. Na kraju je zbog preoštrog starta u 88. minuti zaradio i žuti karton.

PRVO, PA MUŠKO: /

Alena Halilovića odmah na početku čeka vatreno krštenje

Domaći su imali nekoliko dobrih prilika, ali vratar Sportinga Cuellar bio je nesavladiv, baš kao i prije tjedan dana u Gijonu, kad je zaustavio sve pokušaje igrača madridskog Reala.

Sporting Gijon je s dva remija bez pogodaka na diobi sedmog mjesta s Real Sociedadom, koji je također po drugi put ove sezone odigrao 0-0. U 3. kolu španjolskog prvenstva Sporting će 12. rujna ugostiti Valenciju.