NOVI SKANDAL U BUNDESLIGI: / Navijači ružno vrijeđali Kramarićevog gazdu i izazvali prekid, sudac poslao igrače u svlačionicu

Ponovio se scenarij s utakmice Bayerna i Hoffenheima

1.3.2020.
15:55

Dramatična utakmica između Union Berlina i Wolfsburga u 24. kolu Bundeslige završila je 2:2. Domaćini su poveli preko Anderssona u 41. minuti te povisili golom Friedricha u 57. Wolfsburg se potom probudio. Gerhardt je smanjio u 60., a konačan rezultat postavio je Werghorst u 81. Josip Brekalo igrao je za gosta do 88. minute.

ŠTO SE DOGODILO NA UTAKMICI BAYERNA? /

Evo zašto su navijači bavarskog velikana uvredama zasuli šefa Hoffenheima i izazvali prekid

Ovaj susret je, kao i subotnji ogled Hofenheima i Bayena, obilježio incident i prekid koji su izazvali navijači. Naime, meta domaćih navijača bio je također šef Hoffenheima Dietmar Hopp.

"Kolektivne kazne su ukinute 2017, a sad idete u korist Hoppa. Ovo je dva koraka unatrag. Je*i se DFB", poruka je koju su poslali s tribina, a susret je prekinut u 45. minuti kada su izvjesili transparent s Hoppovom prekriženom slikom i porukom 'Ku*vin sine', nakon čega je sudac poslao igrače u svlačionicu.

Podsjetimo, Bayern se u subotu 'prošetao' PreZero Arenom u Sinsheimu, no sasvim sigurno Bavarce očekuje kazna zbog poteza njegovih navijača zbog kojih je susret u dva navrata prekinut.

Utakmica je dva puta prekidana zbog uvredljivog transparenta kojeg su navijači Bayerna uputili vlasniku Hoffenheima Dietmaru Hoppu.

Sudac Christian Dingert je prvo u 62. minuti upozorio gostujuće navijače, a kada se poruka ponovo pojavila u 77. minuti prekinuo je susret poslavši momčadi u svlačionicu. Nakon kraće pauze dvoboj je nastavljen, no igrači Bayerna i Hoffenheima su se međusobno dodavali što je bio zajednički prosvjed igrača protiv nedoličnog ponašanja navijača.

Bila je to nevjerojatna scena, ali i sjajan potez igrača koji su poslali jasnu poruku. Podršku Hoppu pružio je i Bayernov čelnik Karl-Heinz Rummenigge koji se stao uz njega.