NOVI KRAH BORUSSIJE: / Iličević asistent u pobjedi HSV-a, Olić opet ostao na klupi

Nogometaši Hamburger SV-a u prvom su dvoboju četvrtog kola njemačkog prvenstva s visokih 3:0 (2:0) kao gosti svladali Borussiju iz Mönchengladbacha.

11.9.2015.
23:05

Dvostruki strijelac za goste bio je Pierre-Michel Lasogga koji je zabio u 11. i 44. minuti, a treći je pogodak u 52. minuti postigao Nicolai Müller. Asistent za drugi gol bio je naš Ivo Iličević koji je odigrao cijelu utakmicu, za razliku od Ivice Olića koji nije ulazio u igru. Hrvatski napadač proživljava teške trenutke u Hamburgu, ove je sezone tek dvaput ulazio s klupe, a u zadnje dvije utakmice nije dobio ni minutu. Ni ne čudi stoga što razmišlja o odlasku iz kluba u siječnju.

ODLAZAK IZ NJEMAČKE: /

Olić priznao da je u kontaktu s dva kluba

Četiri poraza Borussije

HSV-u je ovo druga pobjeda u četiri ovosezonske utakmice. Borussia Mönchengladbach je, pak, u velikim problemima. U četiri kola je upisala isto toliko poraza uz gol-razliku 4-11. Radi se, podsjetimo, o momčadi koja je prošlu sezonu okončala na trećem mjestu i jedan je od njemačkih predstavnika u Ligi prvaka!

Vrh Bundeslige s odigranom utakmicom manje drže Borussia Dortmund i Bayern koji su u tri kola osvojili maksimalnih devet bodova.