KAKVA GOLČINA / Nova majstorija Messija! Golman nije imao nikakve šanse: Argentina je bez poraza 34 utakmice

24.9.2022.
11:10

Argentina je u pripremnoj utakmici u Miamiju svlada Honduras s 3:0, a dva pogotka zabio je Lionel Messi.

U Miamiju je Lautaro Martinez doveo Argentinu u vodstvo protiv Hondurasa u 16. minuti. Na 20 povisio je Messi iz jedanaesterca u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, a kapetan reprezentacije i zvijezda PSG-a postigao je i konačni rezultat u 69. minuti, prekrasnim golom nakon oduzete lopte.

Gol možete pogledati OVDJE.

Argentina je neporažena u posljednje 34 utakmice, a sljedeći suparnik će im biti Jamajka u utorak u New Yorku.