NOVA KATASTROFA SLAVENA BILIĆA, NAVIJAČI GA RAZVALJUJU: / Hrvatski trener na teškom udaru - 'On je nogometni terorist'

WBA je ostvario tek drugi bod, a Burnley svoj prvi bod iz četiri utakmice

19.10.2020.
20:53

U susretu 5. kola Engleske lige WBA i Burnley su odigrali 0-0, pa bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić još čeka prvu pobjedu u Premiershipu.

Dvoboj dvije najlošije ekipe na ljestvici donio je dominaciju WBA, koji je promašio pregršt prilika, a prvu već u 3. minuti nije uspio realizirati Filip Krovinović, koji je zamijenjen u 65. minuti. Pojavio se nakon utakmice i zanimljiv podatak. Naime, to je bila i prva utakmica ove sezone koja je u engleskom prvenstvu završena bez golova.

Slaven Bilić

Bilića već napadaju

WBA je ostvario tek drugi bod, a Burnley svoj prvi bod iz četiri utakmice. Obje momčadi su začelje prepustili Sheffieldu i Fulhamu, koji imaju po jedan osvojeni bod.

Isto tako, navijačima nije promaklo kritizirati Bilića i njegovu momčad na Twitteru... "Opet vrlo vrlo loša izvedba. Mislim da ovi igrači više ne igraju za Bilića", "Što drugo očekivati? Bilić i Dyche su nogometni teroristi", "Kako je točno Bilić završio drugi prošle sezone", samo su to neki od komentara na Twitteru.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.