VODEĆI NA LJESTVICI / Nova Dalićeva uzdanica u udarnoj postavi Salzburga: U važnoj pobjedi zaigrao i mladi Vatreni

RB Salzburg je vodeći na ljestvici i ima dva boda više od Sturma koji je u ovom kolu kiksao odigravši 1-1 kod Blau Weiss Linza.

3.12.2023.
19:56

U 16. kolu austrijske Bundeslige aktualni prvak Red Bull Salzburg ostvario je minimalnu domaću pobjedu, s 1-0 je svladao Wolfsberger.

STANDARDAN /

Rangers nastavio 'lov' na Celtic: Barišić odigrao skoro cijeli susret

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Izraelac Gloukh u 45. minuti. Hrvatski reprezentativac Luka Sučić bio je u udarnoj momčadi RB Salzburga, ali je zamijenjen početkom drugog poluvremena. Mladi hrvatski reprezentativac Roko Šimić u igru je za domaćina ušao u 71. minuti.

U Beču su Austria i LASK iz Linza remizirali u dvoboju bez golova, a za goste je mladi hrvatski reprezentativac Marin Ljubičić zaigrao od 81. minute. LASK je treći na ljestvici i ima sedam bodova manje od RB Salzburga.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.