Bivši mladi reprezentativac Hrvatske poslao poruku da je 'živ'

Hrvatski napadač Srđan Lakić bio je strijelac za Kaiserslautern u 4. kolu druge njemačke nogometne lige u susretu u kojemu je njegov klub odigrao 2:2 na gostovanju kod Aalena.

30.8.2014.
11:07

Lakić je postigao pogodak za vodstvo svoje momčadi od 2:1 u 71. minuti,a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Naš reprezentativni napadač Ante Rebić igrao je za RB Leipzig od 67. minute u 0:0 remiju na gostovanju kod FSV Frankfurta.

RB Leipzig i Kaiserslautern su na vrhu ljestvice sa po osam bodova, jednim više uz utakmicu više od Karlsruhea i Darmstadta na trećem, odnosno četvrtom mjestu.

U svojoj karijeri Lakić je igrao u GOŠK Dubrovniku, Hrvatskom Dragovoljcu, Kamen Ingradu, Harthu, Heracles, Wolsburg, Hoffenheim i Eintracht Frankfurt. Godine 2005. Lakić je tri puta nastupio za mladu reprezentaciju Hrvatske.