NIKO KOVAČ I DRUŠTVO PLAĆAJU PIĆE MOMCIMA IZ KÖLNA: / U sudačkoj nadoknadi zadržali Bayern na vrhu Bundeslige

Bayern je u blijedoj predstavi od Hoffenheima za koji još uvijek nije zaigrao Andrej Kramarić izgubio 2:1

5.10.2019.
22:22

Nogometaši Schalkea i Koelna odigrali su 1:1 u 7. kolu Bundeslige, a momčad iz Gelsenkirchena propustila je priliku da nakon dugo vremena zasjedne na čelo ljestvice.

Schalke je zabio preko Serdara u 72. minuti i bio je vodeći sve do 91. minute, kada je za Köln izjednačio Jonas Hector.

Bayern, Freiburg, Leipzig, Schalke i Bayer imaju po 14 bodova na čelu ljestvice.

Nakon svakog Tottenhama svane neki Hoffenheim

Niko Kovač i njegov Bayern nakon sjajnog izdanja u Ligi prvaka i rekordne pobjede protiv Tottenhama svoim su navijačima u Allianz Areni donijeli razočaranje. Bayern je u blijedoj predstavi od Hoffenheima za koji još uvijek nije zaigrao Andrej Kramarić izgubio 2:1.

Dvostruki strijelac za Hoffenheim je bio Sargis Adamyan, dok je za bavarce jedini gol zabio Robert Lewandowski.

NIKO KOVAČ MORAO JE OPRAVDATI PORAZ PROTIV PROSJEČNOG HOFFENHEIMA: /

Otkrio što ga je najviše naljutilo

Bayern je na terenu izgledao dosta dobro na samom početku, sredinom prvog dijela stvorili su nekoliko prilika u samo par minuta, no nikako nisu mogli staviti tu jedinicu na semafor.

Ali je zato Hoffenheim iskoristio njihovu lošu realizaciju i stigao do vodstva. Adamyan je pogodio prvi put u 54. minuti. Lewandowski mu je odgovorio u 73. minuti nakon odličnog ubačaja Thomasa Mullera, no čovjek odluke za Hoffenheim zaključio je priču u 79. minuti za Hoffenheim. Ivan Perišić igrao je za Bayern od 60. minute.