ODLUKA JE PALA /

HNS-ova komisija odlučila o kazni Galešiću nakon crvenog kartona u derbiju. Evo koliko će izbivati

Očito je da je Galešiću išlo u prilog što prekršaj, iako je bio grub, nije bio namjeran, a stoper Dinama se golmanu Lučiću ispričao na društvenim mrežama

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Niko Galešić kažnjen je nakon grubog starta nad Lučićem zbog kojeg je dobio crveni karton u sudačkoj nadoknadi derbija u nedjelju. HNS je objavio kako je Galešić kažnjen s tri utakmice neigranja što je najblaža kazna koju je mogao dobiti.

"Niko Galešić (Dinamo) kažnjava se zabranom igranja na tri utakmice zbog grubog starta - grubog prekršaja koji je za posljedicu imao ozljedu igrača HNK Hajduk", piše u HNS-ovom priopćenju. Galešiću je prijetilo maksimalno 12 utakmici kazne u slučaju da je komisija označila njegov prekršaj kao pogibeljnu igru, ali ipak su okarakterizirali njegov start kao grub i dobio je najmanju kaznu od tri utakmice. Očito je da je Galešiću išlo u prilog što prekršaj, iako je bio grub, nije bio namjeran, a stoper Dinama se golmanu Lučiću ispričao na društvenim mrežama.

Za Dinamo ovo znači da će bez Galešića biti na utakmicama sa Slavenom u Koprivnici, Lokomotivom doma i Varaždinom u gostima.

POGLEDAJTE VIDEO: Leko o krizi na Maksimiru: 'Dinamo mora riješiti te probleme, evo što bi Uprava trebala učiniti'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx