Nijemci se naklonili nezaustavljivom Ivici Olicu

Ugledni njemacki dvotjednik Kicker proglasio je Ivicu Olica najboljim igracem utakmice 33. bundesligaskog kola u kojem je donio Wolfsburgu 2:1 gostujucu pobjedu protiv Stuttgarta.

5.5.2014.
12:17

Olic je zabio u prvoj minuti sudacke nadoknade, a bio mu je to 14. ovosezonski gol u njemackom nogometnom prvenstvu.

Odigrao je cijelu utakmicu, a Kicker je njegovu igru valorizirao s 2.5 (ocjene se krecu u rasponu od najbolje jedinice do najslabije sestice). Olicev klupski suigrac Ivan Perisic igrao je do 70. minute, a za svoju je igru ocijenjen sa slabom cetvorkom.

Istu su ocjenu zasluzili i Milan Badelj i Ivo Ilicevic u visokom 4:1 domacem porazu njihovog HSV-a od Bayerna.

Obojica su odigrali 90 minuta, dok s druge strane za Bavarce nije nastupio Mario Mandzukic.