NIJE ODIGRAO NI MINUTU ZA ATLETICO MADRID, A IMA TROFEJ: / Izgleda da se Nikoli Kaliniću napokon otvorilo

Nogometaši madridskog Atletica pobjednici su europskog Superkupa, oni su u Tallinnu svladali gradskog suparnika Real sa 4-2 nakon produžetka.

16.8.2018.
10:30
Screenshot

Nakon 90 minuta rezultat je bio 2-2, no u dodatnih pola sata Atletico je postigao dva pogotka i stigao do svog trećeg Superkupa u klupskoj povijesti, nakon 2010. i 2012. godine. Real je ostao na četiri osvojena Superkupa (2002, 2014, 2016, 2017).

Pohvalio se na društvenim mrežama

Posebno je ta pobjeda bila značajna za novopridošlog hrvatskog napadača Nikolu Kalinića koji se poslije susreta pohvalio vrijednim trofejem osvojenim u tek drugoj utakimici u dresu Atletica. Kalinić je u karijeri igrao za Hajduk, Blackburn, Dnjipro, Fiorentinu i Milan, a niti u jednom od ovih klubova nije uspio doći do trofeja, da bi mu to uspjelo odmah po dolasku u Madrid.

Kalinić je na instagramu objavio fotografiju s trofejom, a nju su mu lajkali brojni aktivni i bivši hrvatski reprezentativci poput Brozovića, Vrsaljka, Ćorluke, Petrića i Subašića.