NIJE IŠLO BEZ LUKE MODRIĆA: / Kraljevski klub bez hrvatskog kapetana prosuo bodove kod kuće protiv fenjeraša

U momčadi Reala nije bilo kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je izdržavao jednu utakmicu suspenzije

24.8.2019.
21:30

Veliki bod osvojili su nogometaši Valladolida koji su u utakmici 2. kola španjolskog prvenstva kao gosti na Santiago Bernabeu s domaćim Real Madridom odigrali 1-1.

Poveo je Kraljevski klub golom Karima Benzeme u 82. minuti, a pogodak za konačnih 1-1 u 88. minuti postigao je Sergio Guardiola.

U momčadi Reala nije bilo kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je izdržavao jednu utakmicu suspenzije, zbog crvenog kartona zarađenog u utakmici 1. kola protiv Celte Vigo.

TRANSFER-BOMBA S OTOKA: Engleski velikan dolazi po Dinamovog vratara, svotu koju nude Modri neće moći odbiti

U prvoj utakmici subotnjeg programa Osasuna i Eibar odigrali su bez pogodaka 0-0.

U 21 sat počeli su dvoboji Celta Vigo - Valencia i Getafe - Atheltic Bilbao.

Sevilla je u ovom trenutku vodeća s maksimalnih šest bodova iz dvije utakmice, a po četiri boda u dva nastupa osvojili su Real Madrid i Valladolid.