A TKO MOŽE? / Ni UEFA se ne može prestati diviti majstoriji Brune Petkovića: 'Ludilo u play-offu Lige prvaka'

Bruno Petković zabio je jedan od najljepših europskih pogodaka Dinama

26.8.2022.
18:05
Igor Kralj/PIXSELL

Dinamo je u srijedu velikom pobjedom nad Bodo/Glimtom ostvario zadani cilj i izborio Ligu prvaka. Modri su slavili 4:1 nakon produžetaka, a prepuni Maksimir mogao je biti presretan predstavom nogometaša i fantastičnim potezom Brune Petkovića.

ŠTO I KAKO DALJE /

Komplikacije oko transfera karijere za sjajnog Vatrenog: Zbog njega je trener u velikim problemima

Susret je fantastično počeo za hrvatskog prvaka. Već u četvrtoj minuti Mislav Oršić se sjajno snašao i lijevom nogom probio gostujućeg vratara za 1:0. Dinamo je nastavio s dobrom igrom, pritiskao je i igrao bolje, a onda je u 35. minuti uslijedio pravi spektakl.

U 35. minuti Dinamo je povukao jednu polukontru, Bruno Petković je dao loptu na stranu do Ristovskog, a ovaj je krasno proigrao Dinamovu devetku. Bruno je primio loptu, a potom prekrasno škaricama pogodio neobranjivo u kut gola Bodo/Glimta. Hrvatski napadač zabio je jedan od najljepših europskih pogodaka u novijoj povijesti Dinama.

Ludnica na Maksimiru

Do kraja susreta su zabili Josip Drmić i Petar Bočkaj, a Modri su izborili Ligu prvaka gdje će u skupini igrati protiv Milana, Chelseaja i RB Leipziga.

A dva dana kasnije, ljudi se i dalje dive spektakularnom potezu našeg Petkovića. Čak je i UEFA očarana njegovim pogotkom, pa su na Twitteru podijelili krasan pogodak hrvatskog napadača i napisali: "Ludilo Brune Petkovića u play-offu Lige prvaka".

U komentarima su se javili navijači koji su oduševljeni potezom Dinamove devetke.